Oferujemy tanie okna na terenie Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry. PRODECO.

rolety bytom	
rolety śląsk rolety tarnowskie góry

O FIRMIE

O oknach nie wiemy wszystkiego, bo trudno wiedzieć wszystko. Powiemy raczej, że o oknach wiemy dużo, a o tych, które sprzedajemy wiemy prawie wszystko.

Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem, a praca w branży jest naszą pasją, dlatego ze szczególnym zainteresowaniem angażujemy się w każdy projekt co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji.

Nasze kilkuletnie doświadczenie w branży stolarki otworowej pozwoliło nam dopasować nasz asortyment do potrzeb klienta. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo  jedynie systemy okienne, cieszące się dużą popularnością zarówno w Polsce jak i na pozostałych rynkach europejskich.

 

DLACZEGO MY?

Firma PRODECO oferuje Państwu sprawdzone rozwiązania w zakresie stolarki PVC -  ALUPLAST, DOBROPLAST, VEKA, GEALAN oraz systemy okien drewnianych  i aluminiowych w zależności od Państwa preferencji.

Wybór systemu to jedno, natomiast wybór producenta stolarki to drugie. Firma PRODECO współpracuje tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi polskimi dostawcami, których wysoka renoma na rynkach europejskich jest znana i ceniona od lat.

Oprócz okien i drzwi w ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór dodatków okiennych, parapetów, rolet zewnętrznych oraz bramy garażowe i  przemysłowe. Firma PRODECO oferuje także profesjonalne doradztwo techniczne, szybkie wyceny, pomiar oraz  montaż okien, drzwi, rolet i bram garażowych na terenie Polski

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

© PRODECO 2015