Oferujemy tanie okna na terenie Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry. PRODECO.

rolety bytom	
rolety śląsk rolety tarnowskie góry

Rolety zewnętrzne

SLK 45

Półokrągłe GK-R

Rolety podtynkowe

UPK-90

Rolety nakładane

SKS

OPOTERM

Rolety zewnętrzne SLK 45

 

Rolety adaptacyjne SLK 45 to najbardziej uniwersalny i dzięki prostemu montażowi, jeden z najczęściej wybieranych systemów. To system o zastosowaniu zarówno na etapie budowy, jak i do budynków już wykończonych lub remontowanych (np. w trakcie wymiany okien). Dzięki możliwości montażu rolet SLK 45 bezpośrednio na elewacji budynku, system nie wymaga ingerencji w konstrukcję i montaż okna, przez co nie zmienia się poziom izolacji cieplnej.

 

Montaż na elewacji

Kaseta i prowadnice rolety montowane są na elewacji budynku, na zewnątrz wnęki okiennej, dzięki czemu nie przesłania światła otworu. Cechuje go prostota wykonania i praktycznie brak ograniczeń technicznych.

 

Montaż we wnęce okiennej

Montaż we wnęce posiada zasadnicze zalety montażu na elewacji, z tym, że kaseta i prowadnice osadzane są we wnęce okiennej, przesłaniając częściowo górną część okna. Pozwala na zmniejszenie wysokości kaset jednak nie jest polecany dla niskich otworów okiennych.

 

Zalety:

  • Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery rolowanej z siatką umieszczoną w kasecie rolety
  • Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego.
  • Po opuszczeniu, rolety zapewniają wysoką izolację termiczną, pozwalającą obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszyć nagrzewanie się pomieszczeń
  • Możliwość lakierowania kaset, pancerza i prowadnic w dowolnym kolorze palety RAL

ROLETY

© PRODECO 2015